ویژه
library_books
event
دوشنبه، 22 شهریور 1400
edit
کد خبر : 325,580

آغاز رقابت‌های کبدی قهرمانی کشور از ۲۶ شهریورماه

rate_review
تهران - ایرنا - رقابت‌های کبدی قهرمانی کشور پس از اخذ مجوزهای لازم از سوی ستاد ورزش در کرونا از ۲۶ شهریورماه آغاز می‌شود.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایرنا، رقابت‌های کبدی قهرمانی کشور در بخش مردان در ۴ منطقه برگزار می‌شود که میزبان سه منطقه اردبیل و میزبان یک منطقه زاهدان خواهد بود.

رقابت‌های زنان نیز در ۴ منطقه برگزار خواهد شد که میزبان سه منطقه قم و منطقه دیگر نیز به میزبانی یزد خواهد بود.

مرحله نخست رقابت‌های کبدی قهرمانی کشور از ۲۶ شهریور ماه آغاز و تا ۴ مهر ادامه دارد. مرحله دوم این رقابت ها با حضور ۸ تیم برتر، ۱۰ روز پس از مرحله اول برگزار می‌شود که هنوز میزبان آن مشخص نشده است.

با توجه به شیوع ویروس کرونا رقابت‌های کبدی قهرمانی کشور مدت‌ها با تعطیلی مواجه شد اما با دریافت مجوزهای لازم از سوی ستاد کرونا در ورزش، امید در میان قهرمانان این رشته در دو بخش مردان و زنان دوباره زنده شد.

این مسابقات انتخابی تیم ملی کبدی ایران هم خواهد بود و ورزشکاران فرصت دارند تا پس از مدت ها تعطیلی خود را به کادر فنی ثابت کنند.

بر اساس اعلام نظر فدراسیون کبدی برای انتخاب برترین نفرات جهت حضور در اردوهای تیم ملی، کمیته فنی فدراسیون با استقرار در محل مسابقات عملکرد ورزشکاران و قهرمانان را آنالیز خواهد کرد تا شایسته‌ترین نفرات به تیم ملی دعوت شوند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی