ویژه
library_books
event
سه شنبه، 23 شهریور 1400
edit
کد خبر : 326,195
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

سربازان مرزی دُزهای اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کردند

rate_review
تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تزریق دُزهای اول و دوم واکسن کرونا به تعداد زیادی از سربازان مرزهای جنوب، غرب، شرق و جنوب غرب کشور خبر داد.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم رونمایی از مجموعه بیمارستانی کاملا سیار و مجهز نیروی زمینی ارتش با بیان این که تحرک در این نیرو در سطح بالایی قرار دارد، گفت: باید تمام اجزای نیروی زمینی ارتش در وضعیت متحرک هجومی کامل قرار گیرد، یکی از بخش‌های حیاتی نیروی زمینی ارتش که نیاز است از تحرک بالایی برخوردار باشد سامانه بهداشت و درمان این نیرو است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به سامانه بسیار گسترده و خدمات رسانی بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش، افزود: اداره بهداشت و درمان نزاجا از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا با دوازده هزار کادر درمان و ۲۸ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی، تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های پزشکی خود را در امر سلامت جامعه و مبارزه با ویروس منحوس کرونا پای کار آورده است.

سرتیپ حیدری، رونمایی از تجهیزات سیار و پرتابل خدمات پزشکی را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: مجموعه بیمارستانی سیار که از بخش های آی سی یو، اتاق عمل، اورژانش و... تشکیل شده است توسط طراحان داخلی و متکی به تولید داخل طراحی و تولید شده است. امروز این مجموعه بهداشتی و درمانی سیار با تجهیزات کامل در اختیار بیمارستان ها در جهت خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز نیروی زمینی ارتش به توانمندی، فناوری و ظرفیت مهم طراحی و ساخت بیمارستان های سیار و مجرب دست یافته است و در حوزه ارائه خدمات پزشکی به مردم نیز گام های بلندی را برداشته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش موضوع واکسیناسیون عمومی را بسیار جدی خواند و گفت؛ تعداد ۱۱۲ پست واکسیناسیون در سراسر کشور توسط نیروی زمینی ارتش اداره می شود، البته ظرفیت بسیار عظیم پادگان‌ها و کادر درمان نیز در نیروی زمینی ارتش وجود دارد که می‌تواند در تسریع واکسیناسیون عمومی موثر واقع شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به واکسیناسیون عمومی، ویژه سربازان مناطق مرزی اشاره و خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش در قالب طرح سپهبدهای اخلاص از همان روز اول به مقابله با ویروس کرونا پرداخت، امروز بخش اعظمی از سربازهای ما که حافظ مرزهای جنوب، غرب، شرق و جنوب غرب کشور هستند دزهای اول و دوم واکسن خود را دریافت کرده اند. خانواده‌ها آرامش خاطر داشته باشند که پادگان ها امن ترین مکان در مقابل شیوع ویروس کرونا است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی