ویژه
library_books
event
سه شنبه، 23 شهریور 1400
edit
کد خبر : 326,859

واکسیناسیون تمام کارکنان پلیس غرب استان تهران/ تزریق ۶۰۰۰ دز واکسن به خانواده کارکنان

rate_review
جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از تزریق واکسن کرونا به کارکنان غرب استان تهران خبر داد.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایسنا، سرهنگ مهدی کرمی درباره تزریق واکسن کرونا به کارکنان پلیس غرب استان تهران گفت: در پی همه گیری و اپیدمی ویروس کرونا اقدامات بهداشتی در دستور کار فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت و در این خصوص ماسک و مقادیر زیادی الکل و مواد ضدعفونی تهیه شده و در میان کارکنان کادر و سربازان توزیع شد. همچنین به صورت مکرر و مستمر آسایشگاه سربازان و محل کار کارکنان ضدعفونی شد.

وی درباره تزریق واکسن کرونا به کارکنان پلیس نیز گفت: صد درصدکارکنان پلیس غرب استان تهران واکسینه شدند و تعداد اندکی از کارکنان که نتوانستند واکسن دریافت کنند به خاطر بیماری بوده که پس از طی بیماری آنها نیز واکسن دریافت خواهند کرد.

کرمی تصریح کرد : واکسینه کردن سربازان نیز به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و ۶۰ درصد سربازان وظیفه واکسینه شدند و اقدامات در این زمینه در حال اجراء است و در چند روزه آینده، تمامی سربازان نیز واکسینه خواهند شد.

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در با اشاره به اینکه کارکنان کادر و وظیفه به صورت ویژه در کنار هم دیده شدند و هیچ فرقی بین کارکنان کادر و وظیفه نیست، خاطرنشان کرد: ۶ هزار واکسن آماده است تا پس از اتمام واکسینه سربازان، خانواده کارکنان کادر و وظیفه نیز واکسینه شوند تا ایمنی لازم را کسب کنند.

انتهای پیام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی