ویژه
library_books
event
چهارشنبه، 24 شهریور 1400
edit
کد خبر : 327,464

افزایش موارد ابتلا به کرونا در چین و اعمال محدودیتها

rate_review
با افزایش موارد ابتلا به کروناویروس در چین، مقامات این کشور به اعمال قرنطینه محلی اقدام کردند.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایسنا، مقامات چین امروز (چهارشنبه) و در میان جدیدترین موج موارد ابتلا به کووید-۱۹، محدودیتها را افزایش داده و غربالگری گسترده را به منظور شناسایی بیماران در شهرهای سواحل شرقی آغاز کرده اند.

در عوارضی اطراف شهر پوتیان در استان فوجیان، ایستگاه هایی برای انجام تست کرونا راه اندازی شده است. در شهرهای اطراف نیز محدودیتهای سفر اعمال شده چرا که سویه دلتا در منطقه گسترش یافته است.

کمیسیون ملی سلامت چین امروز اعلام کرد: ۵۰ مورد دیگر ابتلا در مناطق مختلف فوجیان تشخیص داده شده که بیشتر آنها در منطقه پوتیان است.

از زمان شروع همه گیری که اولین بار اواخر سال ۲۰۱۹ در شهر ووهان چین شناسایی شد، مقامات چین غربالگری های گسترده، قرنطینه منطقه ای و الزام استفاده از ماسک را اعمال کرده است.

در روزهای اخیر حداقل ۱۵۲ مورد جدید ابتلا در فوجیان مشاهده شده که موجب شد منع خروج از خانه، تعطیلی اماکن تفریحی، غذاخوری ها و باشگاه ها در کنار لغو فعالیت های گروهی برای نواحی درگیر اعمال شود.

چین تا حد زیادی شیوع بیماری کووید-۱۹ را کنترل کرده اما گسترش بیماری در مناطق مختلف این کشور آغاز شده و ادامه دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از مدیکال اکسپرس، طبق اعلام کمیسیون ملی سلامت چین تاکنون بیش از دو میلیارد دُز واکسن کرونا در این کشور تزریق شده است.

انتهای پیام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی