ویژه
library_books
event
سه شنبه، 20 مهر 1400
edit
کد خبر : 348,869

شهرداری: ۲۰ هزار نفر از افراد آسیب‌پذیر تهران علیه کرونا واکسینه شدند

rate_review
تهران- ایرنا- جانشین شهردار پایتخت در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری با اشاره به اجرای پویش واکسیناسیون با شعار «تهران دوباره جان می گیرد»، گفت: تاکنون ۲۰ هزار نفر از افراد آسیب‌پذیر این کلانشهر از جمله کارگران فصلی، اتباع خارجی و معتادان کمپ‌ها بر علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، علی نصیری روز سه شنبه در اولین جلسه کمیته ارشد روابط عمومی ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری پایتخت، اظهار داشت: معتادان پاتوق‌ها، کودکان کار و خانواده آنان، کارتن خواب‌ها و حاشیه نشین‌ها از دیگر اقشار زیر پوشش این طرح هستند که شناسایی و توسط نیروهای واحدهای سیار واکسینه شدند و این طرح ادامه می یابد.

وی اضافه کرد: بعد از اتمام واکسیناسیون، این پویش با اجرای طرح های بهداشتی و حمایتی ویژه شهروندان ادامه خواهد یافت.

نصیری با بیان اینکه با اجرای این پویش مردم حس خوبی نسبت به فراوانی و در دسترس بودن واکسن پیدا کرده اند، افزود: نقطه عطف این پویش تزریق واکسن به گروه های آسیب پذیر است.

به گفته وی، در ادامه این پویش برای رفاه حال شهروندان سالمند، دارای معلولیت و جانبازانی که نمی توانند از منزل خارج شوند، طرح واکسیناسیون منزل به منزل در مرحله اول در مناطق پایین شهر و حاشیه نشین ها اجرا خواهد شد.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به برگزاری ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری پایتخت خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل این ستاد تنها امر واکسیناسیون نیست بلکه تا زمان ریشه کن شدن این بیماری به کار خود ادامه می دهد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی