ویژه
library_books
event
چهارشنبه، 21 مهر 1400
edit
کد خبر : 349,720
نماینده سبزوار:

طرح صیانت در معرض نقد غیرواقعی و دیکتاتوری رسانه‌ای است

rate_review
تهران- ایرنا-نماینده مردم سبزوار گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران از کسب و کارها حمایت می کند، اما همچنان در معرض نقد غیرواقعی و دیکتاتوری رسانه‌ای قرار دارد.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا «بهروز محبی نجم آبادی» در نشست علنی امروز- چهارشنبه - در نطق میان دستور خود گفت: دولت بدون بیان واقعیت‌های موجود با قدرت و اقدامات مفیدی با عبور از مشکلات تمهیدات عبور از بحران‌ها را فراهم ساخت و مصمم است تا معضلات و مشکلات معیشتی مردم را به حداقل برساند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن گفت: اهتمام جدی و توفیق دولت مردمی در مهار ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده و سریع نشان داد که بحران‌ها با همه بزرگی و گستردگی در مقابل اراده انقلابی و جهادی جهادگران کوچک و حقیر است؛ از دولت درخواست داریم با حمایت جدی از واکسن تولید داخل به ویژه شرکت‌هایی که با همراهی شرکت‌های معتبر خارجی توفقیات ارزشمندی داشته اند، موانع جدی و پیش روی فعالان این حوزه مهم را برطرف سازد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی افزود: وقت آن است که با تثبیت قیمت‌ها به ویژه کالاهای اساسی مورد نیاز طبقات آسیب پذیر تدبیری شایسته و درخور از سوی دولت و مجلس اتخاذ شود تا مردم این تغییرات منطقی و تصمیمات عاجل و دقیق را در زندگی روزمره حس کنند.

محبی نجم‌آبادی با اشاره به برخی اظهار نظرها درباره طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، گفت: این طرح علیرغم اظهارت مکرر و صریح طراحانی که اجرای آن را در راستای حمایت از کسب و کارها و اقدامات قانونی می‌دانند همچنان مورد نقد منصفانه و اظهارات غیرواقعی و دیکتاتوری رسانه‌ای است در حالی که فضای مجازی بی در و پیکر و تحت مدیریت غیرقانونی در ماه‌های اخیر نشان داده که اگر مهار نشود آسیب‌های جبران ناپذیری به شدت به عموم مردم و مال، جان و ناموس آنها وارد می‌کند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن در مجلس اضافه کرد: این که فضای مجازی که امروزه فضای واقعی است به میدان کلاه‌برداری‌های گسترده، هتک حرمت‌ها، قانون‌شکنی‌ها تبدیل شده و کسب و کارهای قانون‌مند و پاسخگو را به مخاطره اندازد، هرگز مورد قبول سکولارترین و لیبرال‌ترین حاکمیت‌ها هم نیست؛ حذف صفحه برخی از فعالان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در ماه‌های اخیر نشان داد اگر تدبیری نشود در آینده آسیب‌پذیری جدی متوجه عموم مردم خواهد بود.

وی افزود: مواضع جمهوری اسلامی بر اساس سه اصل حکمت، مصلحت و عزت پیگیری می شود و سیاست‌های کشور درباره مسائلی که پیرامون کشورمان اتفاق افتاده و رویکرد منطقه‌ای و مراودات با شرق به طور کامل حساب شده و مبتنی بر منافع ملی و واقعیات است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه غم انگیز و نسل‌کشی در قندوز افغانستان گفت: همراهی غیرمنطقی برخی خبرگزاری‌ها و مطبوعات معلوم الحال در این واقعه هرگز در مسیر منافع ملی نیست.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی