ویژه
library_books
event
چهارشنبه، 21 مهر 1400
edit
کد خبر : 349,851

برگزاری دوره ملی دانش‌افزایی برای روانشناسان مراکز مشاوره ازدواج

rate_review
تهران- ایرنا- پنجمین دوره ملی دانش‌افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده ۲۵ و۲۶ مهرماه به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار می‌شود.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، به همت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان، پنجمین دوره ملی دانش افزایی مدیران، روانشناسان و مشاوران مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده در سال جاری، ۲۵ و ۲۶ مهرماه به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به صورت مجازی برگزار می شود.

آشنایی با مبانی و شیوه عمل در درمان تک جلسه (پذیرش های مانع درمان – نگرش های تسهیلگر – سنجش) - دکتر فرشاد بهاری دکترای مشاوره، تبیین چرایی طلاق عاطفی و ارائه راهکارهای درمانی بر اساس رویکرد پذیرش و تعهد- دکتر محمد اسماعیل ابراهیمی دکترای روان شناسی از جمله عناوین و اساتید این دوره ملی دو روزه به شمار می رود.

در پایان به شرکت کنندگان در این دوره ملی، گواهینامه مشترک وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره اعطا خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام، در ساعات اداری با شماره ٢٢٦٦٢٣٧٥ تماس بگیرند.

به گزارش ایرنا، اکنون بیش از ۴۵۰ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده با مجوز وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور جهت کاهش و رفع اضطراب ناشی از شیوع کرونا ویروس، اختلاف و ناسازگاری زوجین و فرزندان و مشاوره‌های قبل از ازدواج به منظور انتخاب آگاهانه فعالیت می‌کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی