ویژه
library_books
event
پنج شنبه، 22 مهر 1400
edit
کد خبر : 350,523
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خبر داد

افزایش تعداد مسافران مترو با اجرای پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد»

rate_review
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: مسافران شبکه مترو با اجرای پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» افزایش چشمگیری داشته است بطوری‌که تعداد مسافران به مرز یک میلیون نفر رسیده است.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایسنا، علی عبدالله پور با حضور در ایستگاه مصلی امام خمینی (ره)، ضمن اشاره به آغاز مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون در ۲۲ ایستگاه مترو تهران گفت: سیستم حمل و نقل عمومی در آغاز شیوع ویروس کرونا یکی از پر ریسک‌ترین مناطق شناخته شد که در شیوع بیماری نقش داشت اما امروز صحبت از پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» و واکسیناسیون در اتوبوس‌های سلامت و ایستگاه‌های سلامت است.

وی با بیان اینکه امروز شبکه مترو می‌تواند نقش موثری در رفع شیوع بیماری در سطح تهران داشته باشد، توضیح داد: استقبال بسیار خوبی از سوی شهروندان در فاز نخست این پویش (واکسیناسیون با ۱۰۰ هزار دز) صورت گرفت.

عبدالله پور ادامه داد: مسافران شبکه مترو طی یک تا دو هفته افزایش چشمگیری داشته است بطوری‌که تعداد مسافران به مرز یک میلیون نفر رسیده است. پیش از این تعداد مسافران مترو بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ هزار نفر بود. از زمانی که پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» آغاز شده تعداد مسافران در ایستگاه‌ها افزایش یافته است و همین روند هم ادامه پیدا خواهد کرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه مسافران مترو می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات‌رسانی شبکه مترو از واکسیناسیون در ۲۲ ایستگاه سلامت بهره مند شوند، گفت: ابتدا تعداد واکسیناسیون از ۲۰ نفر در ایستگاه‌ها آغاز شد اما به مرور این آمار به ۱۲۰ تا ۲۰۰ نفر افزایش یافته و امروز آمار مسافران به بیش از این عدد رسیده است.

انتهای پیام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی