ویژه
library_books
event
سه شنبه، 23 شهریور 1400
edit
کد خبر : 326,481

عباس امسال به نشست مجمع عمومی سازمان ملل نمی‌رود

rate_review
وزیر خارجه فلسطین اعلام کرد، رئیس تشکیلات خودگردان در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک طی ماه جاری میلادی حضور نخواهد داشت و به دلیل شیوع ویروس کرونا سخنرانی ضبط شده خود را ارسال خواهد کرد.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، ریاض المالکی، وزیر خارجه فلسطین در جریان گفت‌وگو با رادیو «صدای فلسطین» خاطرنشان کرد، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تصمیم گرفته است که در سال جاری میلادی برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر نکند و به این امر بسنده کند که سخنرانی ویدیویی ضبط شده خود را ارسال کرده و در بیست و چهارم ماه جاری میلادی پخش شود.

وی در ادامه افزود، همانطور که می‌دانید شرایط همه گیری ویروس کرونا در سازمان ملل متحد آسان نیست و به ویژه اوضاع شهر نیویورک دشوار و پیچیده است.

وزیر خارجه فلسطین همچنین تصریح کرد: ما پیام‌هایی از سازمان ملل متحد و همچنین از دولت ایالات متحده دریافت کردیم وبه دلیل این اوضاع، به نفع رهبران نیست که در نیویورک حضور داشته باشند.

وی اظهار داشت: ما از جامعه جهانی می‌خواهیم به این سخنرانی توجه کرده و به خوبی به آن گوش دهند زیرا بیشتر مسائلی که جامعه جهانی باید به آن گوش دهد و با تمام مسئولیت به آن رسیدگی کند را در بردارد.

ریاض المالکی به جزئیات این سخنرانی یا مسائلی که در خصوص آن صحبت خواهدشد، اشاره‌ای نکرد.

انتهای پیام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی