ویژه
library_books
event
دوشنبه، 29 شهریور 1400
edit
کد خبر : 331,265
از حضور در «گاندو» و «احضار» تا «جیران» حسن فتحی

نسرین نکیسا: اگر پایان «گاندو» مبهم نبود جذابیت نداشت

rate_review
بازیگر «گاندو» درباره این سریال و پایان بندی آن معتقد است: «گاندو» دارای ویژگی صداقت بود و حقایق را مطرح کرد؛ هر چند پایان مبهمی داشت و اگر فاش می‌شد جذابیتی نداشت.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایسنا، نکیسا ادامه داد: شخصیت‌هایی که در قصه «گاندو» مطرح شدند، مستندِ مستند بودند. مردم هم دلشان می‌خواهد واقعیت‌ها را ببینند؛ البته این سریال پایان مبهمی داشت که اگر فاش می‌شد جذابیتی نداشت. امیدواریم که سری سوم ساخته شود.

بازیگر سریال «گاندو» که در برنامه «سلام تهران» حضور داشت، با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ سال پرکاری برایش بوده است، اظهار کرد: من اصالتا از ترک‌های قشقایی خطه فارس هستم، در تهران زندگی می‌کنم ولی بیشترین حضورم در شیراز بعد از شیوع کرونا بود که ۱۰ ماه به‌طول انجامید.

وی افزود: از آذر ماه ۱۳۹۹ که به تهران برگشتم، درگیر بازی در کارهای تلویزیونی و حضور در سریال‌های «احضار» و «گاندو» و «جیران» شدم و در اوج کرونا ایفای نقش کردم، در این پروژه‌ها تعدادی از همکاران مبتلا به کرونا شدند.

نکیسا یادآور شد: سر صحنه هر روز صبح تست‌های اولیه انجام و پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شد، اما کرونا ویروس هوشمندی است که رحمی ندارد، زمانی که به خانه برگشتم من و دخترم مبتلا شدیم و پس از قرنطینه کرونا را شکست دادیم.

سریال احضار

این بازیگر خطاب به بانوانی که علاقه به بازیگری دارند، تصریح کرد: همیشه اعتقادم بر این بوده که زنان پتانسیل مادرانگی را دارند و می توانند هم در جامعه هم در خانه ایفای نقش کنند، مادرم که الان در قید حیات نیستند، به شغلم اطمینان کرده بودند و از بازیگر بودن من رضایت داشتند.

او که در تله فیلم «ثامن» بازی می کند، اعلام کرد: این فیلم به مناسبت اربعین حسینی تهیه می شود و قرار است از شبکه پنج پخش شود.

این بازیگر در پاسخ به اینکه چقدر لباس‌های رنگین و ظاهر در بازیگری موثر است، عنوان کرد: حس می‌کنم مخاطب می‌خواهد در نگاه اول یک زیبایی ببیند که می‌تواند در هر بخش باشد و جذابیت ایجاد کند، در جهان به این بخش قضیه با عنوان «استاتیک» توجه ویژه‌ای می‌شود، البته در نهایت آن چیزی که بازیگر را مانا می‌کند صحیح بازی کردن کاراکتر است.

انتهای پیام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی