ویژه
library_books
event
چهارشنبه، 03 آذر 1400
edit
کد خبر : 384,220

اسامی «دانش‌آموزان منتخب ایران» برای شرکت در «مسابقات قرآن جهان اسلام» اعلام شد

rate_review
اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، اسامی «دانش‌آموزان منتخب جمهوری اسلامی» ایران برای شرکت در مسابقات قرآن جهان اسلام را اعلام کرد.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش ایسنا، اداره کل قرآن، عترت و نماز با تشریح جزئیات برگزاری هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام، اسامی دانش‌آموزان منتخب تیم جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش؛ به منظور انتخاب تیم ۴ نفره جمهوری اسلامی ایران که متشکل از ۲ دانش آموز دختر و ۲ دانش آموز پسر است، دانش آموزان؛ «امیرعلی یادگاری از شهر تهران در رشته قرائت»، «محمدرضا جعفر پور از استان گیلان در رشته حفظ کل از بین پسران» و « مریم سبزه زاری از استان خوزستان در رشته قرائت» و «زهرا خلیلی از شهرستان های استان تهران در رشته حفظ»، از میان نفرات برتر مسابقات دانش آموزی مرحله کشوری سالهای ۹۸ و ۹۹ طی یک فرآیند، انتخاب و به عنوان تیم جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این مسابقات معرفی شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شایان ذکر است: مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام به صورت دوسالانه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود، لذا ششمین دوره این مسابقات در سال ۹۸ برگزار شد و هفتمین دوره این مسابقات بخاطر شیوع ویروس کرونا با چندماه تاخیر و امسال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی