ویژه
library_books
event
دوشنبه، 02 خرداد 1401
edit
کد خبر : 514,541
عضو اتاق بازرگانی ایران:

پول اتاق بازرگانی را هدر ندهید/ قطع سخنان انتقادی عضو اتاق

rate_review
تهران- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: وقتی مردم در معیشت خود مشکل دارند، پول اتاق را هدر ندهید.

descriptionتوضیحات بیشتر

به گزارش خبرنگار ایرنا، «ابراهیم جمیلی» رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در سال ۱۴۰۱، اظهار داشت: باید حساب‌های سپرده اتاق‌ها بررسی شود که چه میزان موجودی دارند.

وی افزود: آیا در شرایطی که وضع اقتصادی کشور خراب است از این پول نمی‌توانستیم در توسعه صادرات استفاده کنیم

جمیلی با بیان اینکه با سیاست پیرزن ها قدم برداشته ایم، خاطرنشان کرد: پول را در جایی نگه داشته ایم و از بهره آن برای اداره اتاق استفاده می‌کنیم، بدون اینکه از دانسته‌های اعضای اتاق بهره‌مند شویم.

وی افزود: در دوران شیوع ویروس کرونا هیات رییسه از منابع اتاق خرج کرد و در محافل جمعی به نام خود به ثبت رساند.

عضو اتاق بازرگانی ایران خاطرنشان کرد: تنها ۱۰ میلیون تومان برای مرکز پژوهش‌ها بودجه در نظر گرفته‌اید و هزاران هزار پول را صرف کارهای دیگر می‌کنید؛ شما برای اتاق خیری ندارید.

وی تاکید کرد: نباید وقتی مردم در معیشت مشکل دارند، پول اتاق را هدر دهید و به دنبال اهداف خود باشد بدون اینکه قانون را در نظر بگیرید.

گویا سخنان انتقادی این عضو قدیمی اتاق بازرگانی به کام مدیران فعلی اتاق خوش نیامد و آنها سخنان وی را قطع کردند و اجازه ندادند جمیلی سخنان خود را کامل بیان کند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

chrome_reader_modeمطالب تکمیلی